תקנות וכללים למשתתפים צניחה חופשית אילת

תנאים וכללים למשתתפים צניחה חופשית אילת

 

תקנות וכללים לכל המשתתפים צניחה חופשית אילת

צניחה חופשית היא פעילות תלויה מזג אוויר ותעבורה אווירית, אם אתה כבר הוקצתה משבצת זמן ולא מצליחים לקפוץ מכל סיבה שהיא אז תצטרך להזמין מחדש תאריך ושעה אחר לצניחה חופשיתשלך. לא יינתנו החזרים כספיים.

אתה חייב להיות מוכן לעיכובים של עד חצי יום! תקנות וכללים לכל המשתתפים

צניחה חופשית היא פעילות תלויה מזג אוויר ותעבורה אווירית, אם אין אפשרות לבצע את הצניחה החופשית שלך אז תצטרך מחדש לבצע הזמנה לתאריך ושעה אחר לצניחה חופשית. לא יינתנו החזרים כספיים.

אתה חייב להיות מוכן להישאר לחצי יום לעיכובים כלשהם ! צניחה חופשית אילת לא יכולה לקבל כל אחריות בגין אובדן או נזק לכל רכוש אישי או בתוך כלי הרכב שלך בחניון ציבורי . ילדים צריכים להיות תחת השגחת מבוגר ישירה בכל העת בשדה התעופה או שטח נחיתה של צניחה

חופשית אילת. בשדה תעופה פעיל ושטח נחיתה פעיל יש סיכונים וסכנות הטמונים. הליכה עד למטוס אסורה בהחלט ללא ליווי איש צוות.

אנחנו מעדיפים שתגיעו ללא כלבים, אבל אם איננכם יכולים להיות ללא הכלבים, הם חייבים להיות כל הזמן ברצועה בכל העת ואינם מורשים בתוך כל בניין. לא יכול להיות שום סיכון שלהם והפרעה לפעילות המטוסים או הצניחה החופשית בשטח הנחיתה.

עישון אסור במרכז צניחה חופשית כמו כן גם שאתם לבושים ציוד צניחה חופשית. אין לצרוך אלכוהול או ממריצים אחרים לפני צניחה חופשית.

אנשים תחת השפעת האלכוהול או ממריצים לא יוכלו לבצע כל חלק של תכנית של מועדון הצניחה החופשית.

תשומת לב מלאה חייבת להינתן לאימון בתנאי, שהוא על פי שיקול דעת המדריכים על המשך התכנית אם הלקוח אינו מפגין את היכולת לעקוב אחרי הוראות אז הצניחה תבוטל.

התנהגות בלתי הולמת כלפי כל אחד מחברי צוות שלנו בשדה התעופה או בשטח הנחיתה של צניחה חופשית אילת לא תהיה נסבלת, ואנשים עלולים להתבקש לעזוב.

אתם מוזמנים להביא אורחים, אבל אתה אחראי על האורחים שלך בזמן שאתה נמצא כאן.

כל האורחים בשדה התעופה צריכים להיות מודעים לכך שיש עסקים אחרים באמצעות המתקנים המשותפים, ולכן להתנהג כראוי בכל העת.

 ילדים צריכים להיות תחת השגחת מבוגר ישירה בכל העת תוך בשדה התעופה ואינם מורשים לעבור את שער הביטחון. זה אזור שדה תעופה ונחיתה פעיל עם סיכונים וסכנות הטמונים.

ההמראה של צניחה חופשית אילת מתבצעת מדשה תעופה אילת והנחיתה עליד החוף התאילנדי.