תנאים והגבלות-צניחה חופשית אילת

תנאים והגבלות-צניחה חופשית אילת

1.הצונח/צונחת צריך להביא תעודת זהות ישראלית או רישיון נהיגה ישראלי או דרכון – כדי לעבור בטחון בשדה תעופה אילת לפני הצניחה כמו כל טיסה רגילה. אתה חייב להביא את התעודה איתך ביום הצניחה, אחרת לא נוכל לאפשר לך לבצע צניחה חופשית.

2. בצניחה חופשית אילת המשקל לצניחה עבור לקוח הוא 85 קילו בלבוש מלא* לגברים ו -85 קילו לנשים בלבוש מלא. לגברים בלבד ניתן לצנוח מעל 85 ק"ג ועד 95 ק"ג  נתון לשיקולו של המדריך הראשי למשקל חריג. לתשומת לבך, כל הצונחים יישקלו ביום ואם הם יעלו על משקל זה, הם לא יוכלו לבצע צניחה חופשית. בשל עלות התפעולית  גבוהה יהיה תשלום נוסף עבור גברים מעל 85 קילו של 100 ש"ח בכפוף לאישור מדריך ראשי נשים מעל 85 ק"ג אינן יכולות לצנוח . (* כול הביגוד עימו עולים לצניח כולל נעלים מכנסים חולצות גופיות וכו')

4. יש להיות בבריאות תקינה ללא נטייה להתעלפות/איבוד הכרה, בעיות לחץ דם בעיות בלב או בעמוד השידרה , סכרת ,ללא שברים או ניתוחים בחצי השנה האחרונה, אין לצלול 24 שעות לפני הצניחה ובנוסף חל איסור מוחלט להעלות לצניחה תחת השפעה של סמים או אלכוהול , לא מתאים לנשים בהריון .

3.התקנות קובעות כי הגיל המינימאלי להשתתפות בטנדם צניחה חופשית הוא 12, כך שכל אחד שמתכוון לבצע את הצניחה חופשית חייב להיות לפחות 12 ביום של הצניחה, צונח קטין יכול לצנוח בנוכחות הורה או אפוטרופוס בלבד יש להגיע עם ת"ז הכוללת ספח ילדים ללא תנאי זה קטנים לא יוכלו לצנוח  .

4. אנא הגיעו לנמל התעופה של אילת דלפק 13.

5. ודא שאתה לובש בגדים נוחים.

6. כול אדם הרוצה לצנוח טנדם צניחה חופשית יאושר על ידי מדריך ראשי ו / או המדריך ביום של הקפיצה, הם יקבלו את ההחלטה הסופית , כדי לאפשר או לסרב לו לבצע את הצניחה.

7. אתה חייב להגיע לשדה התעופה באילת בזמן ההגעה שהוקצה שלך כדי להשלים את ההכשרה ורישום. הימנעות מלהגיע בזמן עלולה לגרום להפסד דמי הזמנה ולביטול הקפיצה שלך.

8.צניחה חופשית אילת שומרים לעצמנו את הזכות לשנות את סדר ההצנחות ללא הודעה מוקדמת.

9.צניחה חופשית אילת שומרים לעצמנו את הזכות לבקש מלקוח שמתנהג בחוסר נימוס לעזוב את המקום.

10. הרישום והתשלום (התשלום מתבצע בדלפק 13 בשדה תעופה אילת) הוא הכרחי ויש להשלים לפני הצניחה החופשית.

11.צניחה חופשית אילת לא יכולה לקבל כל אחריות לשינוי או דחיית הפעילות בשל מזג אוויר או תעבורה אווירית .צניחה חופשית תלויה בגורמים אחרים שאינם בשליטתנו. במקרים אלה פיקדונות לא יוחזרו אבל לקוחות יוכלו להעביר ההזמנה למועד חלופי ללא תוספת תשלום. צניחה חופשית הוא אירוע של חצי יום אם כי באילת אנחנו נעשה את זה בפחות מ- 2.5 שעות רוב הזמן, והוא בהחלט פעילות תלויה מזג אוויר. תנאים צריכים להיות מתאימים לצניחה חופשיה להתחיל, וייתכן שיהיה צורך להפסיק הפעלה כאשר תנאי מזג אוויר מתדרדרים או תעבורה אווירית משתנה. זוהי האחריות שלך כדי לוודא שאתה מבצע את הצניחה חופשית בתוך השנה 1 מתאריך רכישת צניחה חופשית שלך.

12. במקרה הלא סביר של כישלון תמונות וידאו ו / או סטילס, החזר יינתן לתשלום עבור המדיה ששולם, עם זאת אין החזר כספי עבור הצניחה שבוצעה.

13. ברגע מעבר אל הטרמינל התחתון דרך שער הביטחון אין החזרים  .

14. מחירים כפופים לשינוי ללא הודעה מוקדמת.

15. אין החזר כספי או ניסיון חוזר לאחר סירוב של הלקוח לקפוץ ולצאת מכלי הטיס.

16. הכללים והתקנות של המרכז ושדה התעופה יש לדבוק בהם בכל העת.

17. כל הטיסות מסופקות על ידי סקידייב איירליינס בע"מ.

18. יש לך זכות להחזיר כל סחורה שנקנתה תוך 14 יום מיום הרכישה אם הוא פגום או לא רצוי. זה חייב להיות מוחזר באותו המצב בו התקבל באו אין החזר יונפק. אין החזר על המדיה.

19.צניחה חופשית אילת מציעה WiFi בחינם בשדה תעופה אילת  לכל המשתתפים שלנו ואורחים שלכם, זה בתום לב שהמשתמשים  לא להשתמש בשירות לכל דבר בלתי חוקי, בלתי הולם או באופן שעלול לפגוע במוניטין שלצניחה חופשית אילת. צניחה חופשית אילת שומרים זכות המוחלטת להשעות, לבטל או לאסור ממשתמשי השירות WiFiבכל עת.

20. הצניחות יתקיימו בצניחה חופשית אילת, נמל התעופה של אילת.